Repliki Zegarków NAVITIMER 1 Chronograf B01 Performance Performance na sprzedaż 6,1 miliona sztuk w Wangfu Central

Repliki Zegarkow

Jako jedna z reprezentatywnych marek zegarka pilota, zegarek Breitling jest znany z charakterystycznego wyglądu i kultowego latającego przesuwanego pierścienia zewnętrznego. Chociaż tegoroczna marka promuje nową serię Repliki Zegarków Navitimer 8. nie zrezygnowała z reinterpretacji tego klasycznego modelu, jednocześnie wprowadzając nowy chronograf Breitling NAVITIMER 1 B01. Kiedy w niedalekiej przyszłości odwiedziliśmy nowy sklep w Pałacu Centralnym Pałacu Breitling, zobaczyliśmy tę klasyczną i reprezentatywną płatność. Poniżej spójrzmy na przykład na niebieskie pieniądze. Spójrzmy:

W 1952 r. Rolex Replika wypuścił zegarek z chronografem lotniczym, który w tym czasie był bardzo chwalony przez użytkowników za wyjątkowy projekt zegarka pilotowego i precyzyjne działanie. Nowy chronograf lotniczy zwiększył pierwotną średnicę 43 mm do 46 mm, dzięki czemu dane suwaka lotu na dysku są bardziej czytelne. Jest wyposażony w markowy domowy ruch B01, który jest doskonały w działaniu, stabilny i niezawodny i nadaje mu nowe znaczenie.

Koperta zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, a latająca przesuwna część jest polerowana i nawilżana, aby poprawić przyczepność i wyjątkowe wrażenia wizualne.

Korona i dwa przyciski rozrządu wykonane są z polerowanej stali i mają pierwszorzędny charakter. Korona jest wygrawerowana z nowym wzorem Breitling z logo LOGO „B”, pokazującym ekskluzywną estetykę marki. Otoczka jest wykonana z antypoślizgowej tekstury, co ułatwia regulację czasu.

Klasyczna i skomplikowana powierzchnia dysku, wraz ze wzrostem średnicy stołu, jest wyraźniejszą i bardziej intuicyjną funkcją powierzchni dysku. Ciemnoniebieski panel środkowy ma stopniowy efekt pod wzorem słońca, więc nie patrz i nie czuj. Koniec znaku godziny paska oraz środkowa godzina i druga igła mają świecącą część, co jest wygodne nawet w ciemnym otoczeniu. Ponadto starannie umieszczony biały pierścień zewnętrzny i dwa niebieskie pierścienie zewnętrzne można łączyć z suwakami lotu, aby wykonywać różne praktyczne obliczenia, takie jak przeliczanie jednostek, obliczanie prędkości jazdy, zużycia paliwa i prędkości wznoszenia.

Poprzez tylną obudowę tego procesu przed oczami jest prezentowany samoczynny ruch Repliki Zegarkow B01, pełen mechanicznego zmysłu. Ten mechanizm jest wyposażony w wzdłużny układ sprzęgła i zapewnia ponad 70 godzin rezerwy mocy dla zegarka. Dzienna wodoodporność wynosi 30 metrów.

Ciemnoniebieski skórzany pasek ozdobiony ręcznie szytymi liniami wygląda piękniej i elegancko. Nowy zegarek ma również do wyboru stalowy łańcuch.

Wyposażony jest w zapięcie w kształcie szpilki z wygrawerowanym na nim klasycznym logo LOGO, które wtapia się w stalową obudowę, ukazując ogólną estetykę.

Repliki Zegarkow NAVITIMER 1 B01 chronograf


Podsumowanie: Nowy chronograf NAVITIMER 1 B01 jest dostępny w kolorze brązowym. Uważam, że wszyscy mają wiele opinii na temat nowego LOGO, więc wspomnieliśmy również o tym problemie. Według urzędnika, oprócz specjalnych modeli, obecny Breitling ponownie podzielił zegarki marki na trzy serie oceanu, lotnictwa i lądu. „Cięcie” skrzydeł to tylko odważna próba marki i logo ze skrzydłami. Pojawi się tylko w zegarku przyszłych elementów lotnictwa, więc bądźcie czujni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *