Nowy kalendarz Zunba serii Omega Constellation 2019 Repliki Zegarków

Repliki Zegarków Szwajcarskich

Dziś kolorowe zegarki są tak popularne w mieście, a nowa seria Omega Constellation Replica Watches powraca do oryginału, w połączeniu z klasycznymi materiałami czarnymi i stalowymi, na nowo definiując trend współczesnych zegarków. W 2015 r. Zegarek Zumba stał się pierwszym na świecie zegarkiem obserwatorium, a teraz nadal przoduje w rozwoju branży zegarków dzięki nowemu wyglądowi i bardziej wyrafinowanemu kunsztowi.

Solidny i elegancki

Nowa Zumba Replica Watches ma obudowę ze stali nierdzewnej 41 mm, która jest kontynuacją klasycznej rowkowanej ramki i jest wykonana z solidnego i odpornego na zużycie węglika wolframu.

Kalendarz

Czarna, wypolerowana tarcza ma kultowy styl „Pan”, zainspirowany projektem pierwszej serii gwiazdozbiorów Repliki Zegarków Szwajcarskich w 1952 roku. Każdy aspekt na tarczy jest oznaczony nazwą miesiąca. Wskaźnik, skala czasu i logo Gwiazda konstelacji wykonana jest z 18-karatowego białego złota. Okno kalendarza jest dostępne o godzinie 6.

Odznaka obserwatorium

Polerowany szafirowy kryształ z tyłu jest wygrawerowany na stalowym wzorze płytki obserwatorium, który jest znanym symbolem serii konstelacji, która symbolizuje wybitne osiągnięcia Omegi w konkursie czasowym obserwatorium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *