damska Rolex Replika Perpetual Women’s Datejust 31

Rolex Replika

Dziennikarka damska Rolex z ciągłym ruchem typ 31

Jako oda do pasji i uroku, Repliki Zegarków Perpetual Women’s datejust Type 31 podkreśla szlachetne połączenie koloru i materiału. Nowa 18-karatowa złota obrączka zawiera 48 diamentów, a nowa szampańska tarcza zawiera 8 diamentów, wykonanych z 18-karatowego złota o 6 i 9 cyfrach arabskich, każdy z 16 Rubin Damski dziennik typu 31 ma nie tylko nowatorski i niepowtarzalny temperament oraz wysokiej klasy biżuterię, ale także zawiera wiele znakomitych technodatejustii, które są dostępne wyłącznie dla całej serii .

A szlachetny i pełen wdzięku damski model w stylu emalii ukazuje kobiecy urok z nowej perspektywy. 18-karatowa złota koperta jest wyposażona w nową tarczę szampana, a powiększony znak godziny w kształcie VI na tarczy ma 11 rubinów, co domyślnie odzwierciedla wartość tego zegarka, dodając do klejnotów codziennego noszenia. Jako członek serii typu datejust, ta Rolex Replika zawsze przyjmowała charakterystyczny element Rolexa – trójkątny otwór zewnętrzny. Od czasu wprowadzenia na rynek w 1945 r. Kolekcja stała się kultowym stylem Rolex dzięki charakterystycznemu stylowi i doskonałej wydajności zegarka.

Złoto Rolex

18-karatowe złoto użyte w dwóch powyższych modelach paska i walizki jest odlewane przez własną odlewnię Rolex i wysyłane do warsztatu w celu przetworzenia. Procesy formowania, przetwarzania i mielenia są jeszcze bardziej ostrożne, nadając 18 ct złota wyjątkowego blasku.

Koperta Oyster – doskonały wodoodporny symbol

Dwie emaliowane średnice skrzynek wynoszą odpowiednio 31 mm i 26 mm i gwarantują wodoodporność 100 m. Stanowią doskonały przykład doskonałej proporcji i elegancji. Unikalna obudowa na środkowej powierzchni jest odlana z jednego kawałka 18-karatowego litego złota. Dolna pokrywa jest dociśnięta specjalnymi narzędziami zegarmistrza Rolex, aby całkowicie uszczelnić obudowę.
Nawijająca korona ma opatentowany wodoodporny system podwójnego zamka, który jest bezpiecznie przymocowany do obudowy. Lustro jest wykonane z niebieskiego szkła kryształowego odpornego na zarysowania i ma wypukłe powiększone okno kalendarza o godzinie 3, co ułatwia odczyt daty. W pełni uszczelniona emaliowana obudowa zapewnia najlepszą ochronę dla precyzyjnego ruchu.

Mechanizm 2235 – zaawansowany precyzyjny zegarek

Zarówno kobiecy dziennik typu 31, jak i kobiecy dziennik wykorzystują samoczynny mechanizm mechaniczny 2235, całkowicie opracowany przez Rolex. Podobnie jak wszystkie rdzenie z magnesem trwałym, kaliber 2235 jest również certyfikowany do oficjalnej akredytacji. Ten certyfikat jest przyznawany precyzyjnie Repliki Zegarków, który został pomyślnie przetestowany przez Swiss Precision Timepiece Testing Centre (COSC). Konstrukcja tego ruchu jest identyczna jak wszystkich ruchów szczęki oraz jest dokładna i niezawodna.

Wygodny, elegancki i luksusowy pasek emaliowany

Typ dziennika kobiet 31-pasowy pasek wykonany jest z 18-karatowego złota i ma klamrę w kształcie korony. Ten elegancki, solidny pasek z linkami, opracowany i opatentowany przez Rolex, jest wygodny w noszeniu i łatwy w obsłudze. Damski pasek na głowę z datejustami jest wykonany z 18-karatowego złota i ma klamrę w kształcie korony. Ten cenny trzyliniowy solidny półkolisty pasek z linkami, opracowany przez Rolex, jest niezwykle wygodny w noszeniu i jest w pełni zgodny z estetyką tej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *