Amerykański zegarek hormonalny w kabinie Zegarki Repliki

Zegarki Repliki

Od brązowo-żółtych odcieni, wąskiego ogólnego układu i popowej ilustracji na ścianie, flagowy sklep Centennial w Fangcao jest prawie identyczny z pierwszym globalnym sklepem Breitling otwartym w Nowym Jorku w 2011 roku. Kształt sklepu przypomina kabinę samolotu, jest marką w lotnictwie, ma około 10 dużych serii modeli Repliki Zegarków na powierzchni około 270 metrów kwadratowych i pięć zabytkowych modeli z serii muzealnej.

Czerwona sukienka na pocisku jest znakiem globalnego sklepu z obrazami Zegarki Breitling Podróbki.

Przy wejściu do głównego wejścia znajduje się „ogon”. Po lewej stronie przezroczystego szkła znajdują się dwa modele odrzutowców Breitling Jets, „wybijające okno”, co daje bardzo żywe uczucie. Po wejściu do drzwi siedzi czarny pocisk. Seksowna dziewczyna w czerwieni uśmiecha się do ciebie dumnie – jest to jedno z kultowych urządzeń udostępnianych przez Breitling Global Image Store, odsłaniając ciepły hormonalny zapach amerykańskich żołnierzy i amerykańskich dziewcząt.
W części „body” wymieniono różne modele, w tym klasyczną serię Navitimer i Chronomat. Tegoroczna seria Transocean, która jest niezwykle bogata i ma zaawansowane funkcje złożone, jest tutaj również prezentowana w pełnym asortymencie. Transocean Chronograph Unitime można dostosować tak, by wyświetlał język miasta na panelu, a także biały zegarek z chińską tarczą, specjalnie zaprojektowany dla flagowego sklepu.

Flagowy sklep ma ponad 300 zegarków, obejmujących dziesięć najlepszych serii Repliki Zegarków i Bentley.

Warto również zauważyć, że ten flagowy sklep ma bardzo kompleksową kolekcję Breitling dla Bentley. W większości punktów sprzedaży kolekcja Breitling for Bentley od Breitling i Bentley występuje bardzo rzadko, chyba że dealer otrzyma zamówienie od klienta. Jednak ze względu na potrzebę pełnego wyświetlenia tutaj wizerunku marki istnieją również. Henry, konsultant ds. Sprzedaży w sklepie, powiedział dziennikarzom, że jeden z marek VI „jedyny w tej serii”. Damski zegarek tutaj jest również najbardziej kompletny, a w innych miejscach bardzo wstyd jest tak wielu stylom zegarków Breitling.

Kolejną niespodzianką jest to, że można zobaczyć wiele zegarków do nurkowania. „Ponieważ większość ludzi ma głębokie wrażenie na temat Breitlinga w zakresie lotnictwa, wykonaliśmy dobrą robotę w nurkowaniu. Ponieważ jest to flagowy sklep, który wyświetla obrazy, mamy nadzieję, że wszyscy mają kompleksowy obraz Breitling. Znajomy. ”Superocean42 o wodoodporności 1500 metrów i pięciu kolorach niebieskim, żółtym, czerwonym, czarnym i srebrnym ma dwa inne unikalne kolory w tym sklepie: jasna pomarańcza jest ograniczona do 1000 sztuk na całym świecie; biały Superocean 42 ma ten sam kolor. Gumowy pasek jest bardzo piękny, a zapasy na świecie są bardzo ograniczone, jest to również specjalna edycja BJ Boutique.

Pomysłowy obszar wyświetlania zegarków Zegarki Repliki przedstawia galerię czasu, która dziedziczy i wprowadza innowacje.

Przejdź do obszaru „głowa”, a znajdziesz obszar zabawy. Transmisja wideo na żywo z Xuanwang jest odtwarzana na dużym ekranie. Po podniesieniu iPada do gry w latanie, duży ekran zostanie również zsynchronizowany z grą. Ściana z boku ekranu to zabytkowy zegarek z pięciu serii muzealnych, które będą wyświetlane przez długi czas. Możesz czerpać inspirację ze stylu tego dnia.

Jest też pokój VIP, mały pokój z dużą liczbą pilotów i pięknych dziewczyn malujących, latających czapek, modeli małych samolotów, czasopism Breitling, atlasu związanego z lotnictwem … Oczywiście i ich założyciel – Leon Breitling Mały posąg pana, dzięki któremu emocje przekazywane przez całą sieć sklepów są pełne chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *